Mød vores medarbejdere

e-supplies er et hold af dedikerede specialister på hvert deres område, som brænder for det de udvikler og de resultater det giver for kunderne som anvender de færdige løsninger, samtidigt med at de sætter en ære i at samarbejde med kollegerne om de bedste metoder til at løse hver konkret opgave.

De glæder sig over de løsninger som kommer fra vores hus, og er stolte når de besøger f.eks. ZOO, Nationalmuseet og Egeskov Slot eller selv handler i en af de mange webshops vi har leveret til blandt andet G4S, Kamilleshop, Jill, Sirius Home, Direct derma, Avant og alle de andre løsninger vi står bag.


Indhold

Salg & administration

Jens Schmidt

Client Director

Email: js@e-supplies.dk

Telefon: + 45 30 46 36 01


Christian Grubak


Christian Grubak

CEO / Partner

Emailcg@e-supplies.dk

Telefon: + 45 28 88 30 42


Salg

Udvikling

Christian Mathiassen


Christian Mathiassen

CTO, Frontend, Design og UX

Emailcm@e-supplies.dk

Telefon: + 45 88 30 30 40


Mads Madsen


Mads Madsen

Frontend og Design

Emailmm@e-supplies.dk

Telefon: + 45 88 30 30 40


Andreas Snorrason


Andreas Snorrason

Full stack udvikler

Emailaes@e-supplies.dk

Telefon: + 45 88 30 30 40


Kristoffer Holmberg


Kristoffer Holmberg

Full stack udvikler

Emailkh@e-supplies.dk

Telefon: + 45 88 30 30 40


Mark Lussenburg


Mark Lussenburg

Backend udvikler

Emailml@e-supplies.dk

Telefon: + 45 88 30 30 40


Niclas Fredsbo


Niclas Fredsbo

Backend udvikler

Emailnr@e-supplies.dk

Telefon: + 45 88 30 30 40


Udvikling

Support

Projektledelse

Support